Specjalistads.SprzedażyVET|RoyalCanin|woj.pomorskieatMarsin0,PL

Mars
Mars #WomenOfMars
2mo Career Job

Royal Canin stanowi część grupy Mars, Inc. i jest światowym liderem w produkcji zbilansowanej karmy dla kotów i psów. Zwierzęta są naszą pasją. Tworzymy precyzyjne rozwiązania żywieniowe, dostosowane do indywidualnych potrzeb kotów i psów, sprzyjając ich zdrowiu oraz dobremu samopoczuciu.

Obecnie Royal Canin w Polsce poszukuje osoby na stanowisko:

Przedstawiciel ds. Sprzedaży

Miejsce pracy: woj.pomorskie

GŁÓWNE ZADANIA:

  • realizacja celów sprzedażowych poprzez zwiększenie dystrybucji, widoczności i dostępności produktów (karm dietetycznych, profilaktycznych i bytowych dla psów i kotów) w lecznicach weterynaryjnych na przypisanym terenie
  • wypracowanie i utrzymanie doskonałej komunikacji z partnerami biznesowymi (lekarzami weterynarii / pracownikami lecznic weterynaryjnych) i skuteczne reagowanie na ich potrzeby
  • szkolenia produktowe dla pracowników lecznic weterynaryjnych

OCZEKIWANIA:

  • Silna motywacja do osiągania założonych celów
  • Znajomość rynku weterynaryjnego mile widziana
  • Doświadczenie w sprzedaży
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji
  • Łatwość nawiązywania kontaktów
  • Gotowość do pracy w terenie
  • Dobra znajomość pakietu Ms Office,
  • Mile widziana dobra znajomość języka angielskiego (B2)
  • Prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Atrakcyjne warunki wynagradzania
  • Pakiet dodatkowych świadczeń m.in. opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, kartę Multisport, program Wellbeing, dofinansowanie do obiadów
  • Miesięczny przydział karmy dla psa lub kota
  • Program szkoleniowy prowadzony przez najlepszych specjalistów
  • Możliwości rozwoju i awansu zawodowego, również w innych działach
  • Pracę z wyjątkowymi ludzi oraz w zaangażowanym zespole nastawionym na współpracę oraz realizację zadań

Sales, Sprzedaż, Royal Canin, Mars, Mars Polska, Spejcalista ds. Sprzedaży, Konsultant Weterynaryjny

0 replies

As a guest user, you can still reply to conversations. Just press the "Reply" button below, which will prompt you to sign in or sign up on Mogul before your Reply posts.

Mars
#WomenOfMars

At Mars, we have an inspiring purpose, a wonderful culture and we’re made up of a diverse talented group of people. We’re passionate about achieving gender equality with 42% of Associates in the Mars talent pipeline being women. There have been great strides to empower women at Mars, but we know [...]

Report this post

Want your dream job or internship?

Join the women worldwide who discovered their next opportunity on Mogul.

Get My Dream Job Now

Moguls Interested in Career